Suvepäevad

Aastate jooksul on Nõmme Puhkebaasi põhiliseks kliendiks osutunud just ettevõtted, kes soovivad oma meekonnaga üheskoos korraks aja maha võtta ja toredasti aega veeta.

Lisaks privaatsele looduskaunile kohale Pärnu jõe ääres pakume majutust ning mitmeid erinevaid vaba-aja veetmise võimalusi.

Võite lõõgastuda meie vahvas ujuvsaunas, mille leiliruumist saab otse jõkke hüpata, mõnuleda kümblustünnis või siis hoopis aktiivsemalt aega veeta võttes ette kanuumatka, mullijagpalli lahingu, võrkpalli - , korvpalli - või jalpallivõistluse. Aktiivsete tegevuste hulka kuulub veel vibulaskmine, disc-golfi või lauatennise mängimine ning paadi, vesijalgratta või aerusurfi laudadega sõitmine. Lisaks muidugi ujumine, päevitamine, kalapüük ja seenemetsad.

Peopaigana kasutame katusealust, mille küljes on veel sama suur peotelk, et ka bänd ja tantsplats oleks vihma eest kaitstud. Laua ümber mahub umbes 80 inimest. Magamiskohti on 60le.

Suvepäevadele võib kaasa võtta oma peokorraldajad, toitlustajad, pillimehed, söögi ja joogi või siis meie käest kontakte ja abi paluda.