Suvel

Nõmme Puhkebaasis leiab igaüks endale meelepärase tegevuse. Linnamelust eemale soovija saab nautida kaunist loodust, ujuda, päevitada, külastada seene- ja marjametsi või püüda kala, sest siinsed jõekäärud on oma kalarohkuse poolest tuntud. Ka matkasellid on alati oodatud - üsna lähedalt möödub meist RMK matkarada ja väsinud matkaseltskonnad on alati sooja vastuvõtu osaliseks saanud. Veidi pikema autosõidu kaugusele jääb Soomaa rahvuspark.

 

Aktiivsema puhkuse veetjate hulgas on populaarsed rannavõrkpalli ja tänavakorvpalli väljakud. Peale tuliseid pallilahinguid võib korvpalliväljakut kasutada näiteks tantsuplatsina. Seiklushimulisemad saavad end proovile panna ATV-ga sõites.

 

Lisaks ujumisele ja päevitamisele võite mõnusalt aega veeta vesijalgratta ja paadiga sõites. Veematkade läbiviimiseks on pakkuda kaheksa kanuud.  Osavamatele aga viimasel ajal palju populaarsust kogunud aerusurfi lauad. 

 

Ära ei ole unustatud ka kõige pisemaid. Õuealal on väike mänguväljak kiikede ja liumäega.

 

 

 

 

 

 

 

Ühtlasi on teie kasutuses veel terve rida laialt levinud spordi - ja meelelahutusvahendeid nagu sulgpall, koroona, petanque, noolemäng ning võimalus vibuga märki lasta.

 

 

Eelmise aasta kevadel sai paigaldatud ka 9 korviga disc-golfi rada, mille kohta saab täpsemalt lugeda samanimelise pealkirja alt.