Meelelahutus

Nõmme Puhkebaasis leiab igaüks endale meelepärase tegevuse. Linnamelust eemale soovija saab nautida kaunist loodust, ujuda, päevitada, külastada seene- ja marjametsi või püüda kala, sest siinsed jõekäärud on oma kalarohkuse poolest tuntud. Ka matkasellid on meil alati oodatud - üsna lähedalt möödub siit RMK matkarada ja väsinud matkaseltskonnad on alati sooja vastuvõtu osaliseks saanud.

Veidi pikema autosõidu kaugusele jäävad Lõhavere linnus ja Soomaa rahvuspark.

Kindlasti tasub meie juurde tulles külastada läheduses asuvat Kurgja Talumuuseumi, kus  toimub palju vahvaid üritusi. Soovijatele korraldame sinna kanuumatku, mille järel viiakse läbi tutvustav ekskursioon ja pakutakse ka hapupiima ja karaskit.

Puhkebaasis leidub aga veel teisigi vahvaid tegevusi.

Aktiivsemate külastajate hulgas on populaarsed rannavõrkpalli ja tänavakorvpalli väljakud ning seiklushimulisemad saavad end proovile panna ATV-ga sõites.

 

 

Lisaks ujumisele ja päevitamisele saab mõnusalt aega veeta vesijalgratta ja paadiga sõites. Veematkade läbiviimiseks on pakkuda kaheksa kanuud.  Osavamatele aga viimasel ajal palju populaarsust kogunud aerusurfi lauad.

 

Ära ei ole unustatud ka kõige pisemaid. Õuealal on väike mänguväljak kiikede ja liumäega.

 

 

 

 

 

 

Ühtlasi on teie kasutuses veel terve rida laialt levinud spordi - ja meelelahutusvahendeid nagu lauatennis, sulgpall, koroona, petanque, noolemäng ning võimalus vibuga märki lasta.

Eelmise aasta kevadel sai paigaldatud 9 korviga disc-golfi rada ning käesoleval aastal on meeleoluka atraktsioonina lisandunud mullijalgpall. Vaata videot: http://www.youtube.com/watch?v=f92yfPFl9NY

 

Et aga talvepäevadesse veidi põnevust tuua, on külastajate käsutuses lumesaan.

Suusahuviliste jaoks on sisse tõmmatud ca 3 km. pikkune suusarada.

Peale väikest seiklust on end mõnus kamina ees soojendada ning saunamõnusid nautida.

Ja kindlasti on Nõmme Puhkebaas koht, kus korraldada ettevõtete talveüritusi - talvepäevi, vastlapäevi või midaiganespäevi.